#

Atrodi un pasūtī perfektu domēna nosaukumu tūlīt!

Domēnu reģistrācija

Domēnu reģistrācija ir iespējama ar visdažādākajiem TLD paplašinājumiem. Piedāvājam “.com”, “.xyz”, “.net”, “.info” un vēl daudz citu domēnu paplašinājumus. Par papildus domēnu paplašinājumiem, kādi nav norādīti sarakstā, lūdzam sazināties ar mums tiešsaistes čatā, norādot savu e-pasta adresi, vēlamo domēna vārdu un paplašinājumu, kādu vēlaties reģistrēt, un mēs ar jums sazināsimies.

Tūlītējai pasūtīšanai ir pieejama domēnu reģistrācija “.com”, “.net”, “.xyz” zonās. Reģistrējiet domēnu vai novietojiet savu jebkur iegādāto domēnu pie mums.

Noderīgas saites

Vairāk domēnu paplašinājumus varat atrast pie mūsu partneriem: https://maxhostr.com/domain-registration/

Novietojiet jau reģistrēto domēnu pie mums, ar kādu no domēnu hostinga plāniem, kurus varat izvēlēties šeit: https://mhostings.lv/hostinga-plani

Piedāvājam arī domēnu pārnešanas pakalpojumus, ko iespējams veikt šeit:


Pārnest domēnu
#

Biežāk uzdotie jautājumi par domēna vārda reģistrēšanu

BUJ

Kāpēc nepieciešams reģistrēt domēnu?

Mājaslapas adrese ir veidota IP adreses pamatā jeb punktu un ciparu formā. Tā to atrod citi serveri, kad ierakstāt pieprasījumu pārlūkprogrammā. Cilvēkam šādu ciparu kombināciju nav viegli atcerēties, tāpēc noder domēna vārds – vienkārša adrese, kas sastāv no burtiem, kā arī var saturēt ciparus un domu zīmes. Domēna vārda paplašinājums ir, piemēram, “.lv”, kas ir Latvijas domēnu zona, vai arī kāds cits, piemēram, “.org”, kas paredzēts dažādām organizācijā un nav saistīts ar konkrētu valsti.

Domēnu reģistrācija – kā izvēlēties?

Lai domēna vārds būtu veiksmīgi izvēlēts, ir ieteicams izraudzīties tādu, kas precīzi apraksta jūsu darbības sfēru, piemēram, “riepas.top” vai “horeca.io”. Labi ir izvēlēties īsu un viegli izrunājamu domēna vārdu, jo tādu būs vieglāk atcerēties, kas veicinās tā apmeklājumu. Uzņēmumiem vienkārša izvēle ir uzņēmuma vai projekta nosaukums. Ja Jums nepieciešamais domēna vārds izvēlētajā zonā ir aizņemts, var izvēlēties arī citu zonu, piemēram, “.xyz”, kas ir samērā jauns domēna paplašinājums un arī strauji iegūst popularitāti.

Ko ņemt vērā izvēloties domēnu?

Ir dažas lietas, kuras ieteicams paturēt prātā izvēloties domēna vārdu:

  • Nav ieteicams izmantot ciparus;
  • Domu zīmju izmantošana arī nav ieteicama, jo tā var kaitēt SEO jeb indeksācijai meklēšanas dziņos, piemēram, Google;
  • Jāpadomā par atslēgvārdiem, kādus saturēs domēns, lai Jūsu mājaslapas apmeklētāji to labāk atrastu meklējot tieši Jūsu mājaslapā publicēto informāciju.