Mhostings Zemgales uzņēmēju dienās

Mājaslapu izstrāde un hostings

Mhostings Zemgales uzņēmēju dienās

Zemgales uzņēmēju dienas Mhostings

28. un 29. aprīlī mēs piedalījāmies Zemgales uzņēmēju dienās, kas norisinājās Zemgales Olimpiskajā centrā. Bijām priecīgi satikt visus interesentus un pastāstīt vairāk par mājaslapu uzturēšanu un izveidošanas iespējām. Mūsu uzņēmuma stendā laipni aicinājām ikvienu interesentu pamēģināt izveidot hostinga lietotāja kontu un saprast, cik vienkārši un ātri var izveidot visdažādākā veida mājaslapas. Interesenti varēja uzstādīt gan blogu, gan interneta veikalu, gan CRM sistēmu, gan arī forumu. Ar automātiskajiem uzstādīšanas skriptiem iespējas ir neierobežotas un ikviens var ātri tikt pie kārotās tiešsaistes sistēmas un arī pielāgot to pēc savām vēlmēm.

Izstādes apmeklētāji varēja uzstādīt mājaslapu sistēmas pat neizmantojot datoru. Tas var šķist pārsteidzoši, ka mūsdienu tehnoloģiju iespējas ļauj veidot mājaslapas izmantojot planšetdatoru vai pat tikai mobilo telefonu. 

Bijām sagatavojuši īsu video pamācību pat to, cik ātri notiek mājaslapas uzstādīšana mūsu sistēmā, ko varēja apskatīt ikviens apmeklētājs. 

Mājaslapu hostinga izmantošana un mājaslapas izveidošana parasti notiek attālināti un klienti var ātri iegūt rezultātu bez nepieciešamības klātienē apmeklēt mūsu biroju. Tādēļ Zemgales uzņēmēju dienās mums bija liels prieks ar jums tikties arī klātienē. Bijām pagodināti iepazīties ar potenciālajiem klientiem, partneriem, kā arī uzzināt vairāk par jūsu iespaidiem, lietojot mūsu pakalpojumus. 

Uz tikšanos atkal!