Partnerprogramma

Mājaslapu izstrāde un hostings

Kļūstiet par mūsu partneri un pelniet procentus no pārdošanas! Mūsu piedāvātie produkti ir abonamenta tipa, tāpēc ienākumus no viena piesaistītā klienta Jūs varēsiet saņemt neierobežoti ilgi. Piesaistiet lietotājus tagad un pelniet vienmēr! Izveidojiet savu partnera biznesu, kas strādā Jūsu vietā, kamēr Jūs atpūšaties. Tas ir pavisam vienkārši – reģistrējieties mūsu sistēmā un sazinieties ar mums. Mēs aktivizēsim Jūsu partnera profilu, lai Jūs varētu sākt reklamēt mūsu pakalpojumus un pelnīt uzreiz kā Jūsu piesaistītais lietotājs veic pirkumu mūsu sistēmā, iegādājoties kādu no hostinga plāniem.
Pēc reģistrācijas apstiprinājuma Jūs saņemsiet savu unikālo saiti, kuru var publicēt internetā, sūtīt e-pastā vai citādi dalīties atsevišķi vai kopā ar reklāmas baneri.
Mēs piedāvājam saskarni dažādās pasaules valodās, tāpēc peļņas un reklāmas iespējas Jums būs plašas. Izmantojiet kādu no mūsu piedāvātajiem reklāmas baneriem, ievietojiet to savā mājaslapā, vai reklamējiet un izplatiet savu partnera saiti citā veidā.
Viss kas Jums jādara – jāpublicē partnera saiti. Mēs parūpēsimies par klientiem un maksājumiem, bet Jūs varēsiet atpūsties, kamēr automatizētā programma strādā Jūsu vietā.

Pieslēgties

Register

partneri